Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » T-mobile-nál hűségnyilatkozatb...

T-mobile-nál hűségnyilatkozatbontáskor ez hogyan működik?

Figyelt kérdés

A páromnak van a t-mobilenál előfizetése tavaly nyár óta és decemberben hoztunk ki nekem telefont, sim kártyával együtt. A készülék maga is elég drága, így én havonta fizetem a részleteket. Minden a párom nevén van, az enyémen nem lehet.

Akkor ott úgy tudtuk kihozni a készüléket, hogy a párom már meglévő előfizetésére, ha nem lett volna előfizetése, nem adták volna ki. Nem tudom, hogy ez csak a készülék kihozásánál volt fontos, vagy most is. A készülékem törlesztője külön csekken érkezik, nem egybe számlázzák.

A párom fel szeretné bontani a szerződését (mindkettő az ő nevén van ugye, amit ő használ azt bontja fel), de ettől ugye az enyém már külön áll?

Igazából, ha belegondolok, miért lenne köteles mindkét szerződést felbontani? Csak összezavar, hogy ha nem lett volna előfizetése, ki sem hozhattuk volna.



2014. máj. 11. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!