Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Futárszolgálat utánvéttel...

Futárszolgálat utánvéttel hogyan működik?

Figyelt kérdés
Megtörténhet utánvéttel olyan, hogy én küldök valamit, de a vevő nem fizeti ki (a futár nem fizetteti ki vele valami hiba folytán)? És ilyenkor én még igényelhetem tőle a pénzt vagy a futártól kell? Semmilyen írott nyoma nincs annak hogy az ügyfél átvette volna a terméket. Ennek lehet az az oka hogy utánvéttel küldtem, de én már fizettem a futárnak? Illetve nagyobb cégek, akik szerződésben vannak a futárszolgálattal, vajon úgy csinálják, hogy havonta egy összegben rendezik a számlát a futárszolgálattal?

2014. ápr. 28. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Ha utánvétellel küldöd a csomagot akkor a futár beszedi a pénzt! Ha nem fizetnek akkor a futár se adja ki a kezéből a csomagot! Ha tudod a csomagszámot akkor a GLS honlapján megtudod nézni,hogy ki vette át a csomagot!
2014. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!