Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak szilveszterkor?

Mit csináljak szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Összevesztem pár hete a legjobb barátnőmmel, azóta nem beszélünk és szerintem már nem is fogunk. Együtt mentünk volna szilveszterezni.

Amúgy még jó pár emberrel jóba vagyok, de senki sem hívott szilveszterezni egyedül meg nincs kedvem sehova se menni.

Van valami ötletetek, mit csinálhatnék?

16/L


2009. dec. 27. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Békülj ki, ha nem nagy dolog, ha meg igen, akkor is megér 1 próbát.
2009. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

miért nem próbálsz meg kibékülni vele?


amúgy meg maradj otthon :D

vagy hívj el te valakit

2009. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak arra várj, hogy téged hívjanak, mert ha senki sem hív akkor egyedül fogsz szilveszterezni.. Hívd te őket vagy kérdezd meg, hogy mit csinálnak és, hogy velük mehetsz-e.
2009. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó ugyan ez, csak nekem nincs más,a kivel mehetnék, nem annyira vagyok partipunci, de azért szívesen mennék valahová...
2009. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
próbálj meg kibékülni vele, de ne úgy mintha te lennél a hibás azért, hogy összevesztetek, szóval valahogy úgy hogy ...én nem nem haragszom rád, és remélem te is megbocsátasz... aztán igyátok le ,magatokat...kólával :):)
2009. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kibékülni vele, ha nem jön össze, akkor se halsz bele, hogy nem mész sehová szilveszterezni. Azért sok sikert!
2009. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Még amikor összevesztünk próbáltam kibékülni vele, meg megbeszélni a dolgokat de úgy viselkedett mintha egy replással beszélne szóval szerintem nem nagy a valószínűsége annak, hogy kibékülnénk.

Köszönöm az eddigi válaszokat, valószínűleg idén is itthon töltöm a szilvesztert :(.

2009. dec. 27. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is rendezz egy partit, vagy effélét :)


Mellesleg ugorj el hozzááááám, úgysem szilveszterezek sehol, mert beteg vagyok. :)

2009. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

okés beugrom hozzád, és mindenki máshoz is xD körbejárom az országot szilveszter éjszakáján xD

hova menjek először :D.

2009. dec. 28. 09:49
 10/13 anonim ***** válasza:
idd le magad....kólával
2009. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!