Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy fémdetekto...

Szeretnék venni egy fémdetektor. Valaki jártas ebben a témában? Melyik márka a legjobb és melyik éri meg az árát?

Figyelt kérdés
Nem kellenek hozzá kütyük meg kiegészítők max egy fejhallgató. Az lényeg, hogy nagy mélységen is jól érzékeljen és pontos legyen. Olyan 2-300 000 Ft értékben gondoltam. Nézegettem, de nem tudom melyik érné meg igazán. Csak olyat láttam, ami kb. 2 méterig érzékel. Szerintetek az jó? Ilyen mélységben lehet találni értékes dolgokat? Érdekelne a keresgélés:D

2014. máj. 12. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden ami a földben van, az állam tulajdona. Szóval én nem verném ezt a dolgot nagy dobra...
2014. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, utána olvastam és nem igen kockáztatnék... biztos súlyos következményei lennének, ha eltitkolnám. Régészeti területen és céllal gondoltam és ott, ahol lehet. Mindössze érdekesnek tartom a dolgot:)
2014. máj. 12. 21:49
 3/5 anonim válasza:

1711 utáni tárgyat kivehetsz és hazavihetsz a földtulajdonos engedélyével. Én a Garrett-eket ajánlom, ha kell megadom a képviselő elérhetőségét.

Ha van kérdésed, priviben is felteheted.

2014. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még annyit, ha 1711 előtti tárgyat találsz, akkor azt az illetékes múzeumnak vagy az önkormányzatnak jelentened kell!
2014. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, itt mindent megtaláltam, amit jó tudni!

[link]

2014. máj. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!