Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lovehunter. Ti mit szólnátok/h...

Lovehunter. Ti mit szólnátok/hogy esne, ha a párotok felvenné ezt az alkalmazást az iwiwen?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit rosszul esett, hogy az én páromnak miért van arra szüksége..lehet csak nekem esik rosszul nem tudom..
2009. dec. 28. 04:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet elsőre nekem is rosszul esne,de ha azt állítja be h csak ismerkedik és nem keres párt,úgy sztem megbocsájtható.
2009. dec. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
ott ne keressen havert...menjen ki az utcára...vagy akárhol bárhol lehet...sztem a te pasid kicsit gyanus...
2009. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul esne. Azért az mégiscsak egy párkereső vagy mi..csapnék egy kisebb hisztit, aztán lenyugodnék.
2009. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. dec. 29. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!