Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dohányboltban kunyerálva...

A dohányboltban kunyerálva kiadnak cigit? Vagy kunyerálásért adnak egy kis pénzt, csak takarodjon már el az ember onnan? Mert rontja az üzletet?

Figyelt kérdés

Oda jött egy roma nő hozzám cigizett, láttam, hogy kunyerálja a boltból kijövő embereket. Én vártam az ismerősömre, már nézett tudtam, hogy oda fog jönni, de nem menekültem el. :D

Elszívta a cigit, és oda jött, hogy "nááá csák 30 forintóóót nááá, nem kell csak 30 foriiiint! "

Mondtam, hogy nem, nem nem, nem, nem, és a 7. nemre elment.

pár lépéssel doébb volt a dohány bolt, bement, még kb 10 percig vártam, mire jött ismerős, és eljöttünk, de a cigány nő csak nem jött ki 10 percig biztos nem a piros marbi és a dunhill között válogatott...


Szerintetek ha valaki bemegy kunyerálni cigit, vagy pénzt, vagy hogy "30ft al ocssóbban adják má' ki, naaa!"

Akkor bele mennek az eladók? Vagy kidobják onnan? Nem hiszem, hogy több mint 10 percig vásárol egy ilyen figura...



2014. máj. 13. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Lehet lepippantotta a dohányboltos embert, aztán kapott olcsó cigit :D
2014. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En repitem kifele. A trafik nem szeretettszolgalat. Ha ellopnak cigit vagy mas egyebet azt az eladonak sajat zsebbol kell kifizetnie. Vagy levonjak a fizetesebol, ha hianyt csinal.
2014. máj. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!