Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valóban lehetséges az h a...

Valóban lehetséges az h a dohányzástól fogy az ember? Egy ismerősöm elégé molett volt, mióta cigizik rendes lapos has stb.

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csupan az tortent, hogy amikor untakozik - ahelyett hogy ragcsalni valokat gyomoszol le a torkan - ragyujt egy cigarettara.
2014. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

régen, mikor nem cigiztem, azt hittem hogy azért figyhatnak az emberek a cigitől mert 1.) elveszi az éhséget/rágcsálás helyett cigizel 2.) van benne vmi anyag ami elősegiti a fogyást (Jó tudom ez igy utólag hülyeség:D)


de szerintem nem ez a válasz! a cigitől azért fogyik sok ember, mert bepörgeti az anyagcserét. mikor még nem cigiztem, kb 2 naponta mentem wc-zni, olyan is előfordult hogy 3, az sem kifejezett erős inger hatására, mióta cigizek napi 1-2.. de persze emberre válogatja. emiatt rá ne szokj!

2014. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás elveszi az étvágyat, helyettesíti az unalomból evést
2014. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az étvágyat max 10 percre vette el :D
2014. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!