Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Szegeden lakni? Milyen...

Milyen Szegeden lakni? Milyen munkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk Szegedre költözni. Melyik környék a legjobb,legszebb? Kertes házat szeretnénk,de nem feltétlenül.
2008. júl. 28. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Újszeged az elég jó, máshol eléggé drágák a kertes házak. Mi a szakmád, mit szeretnél dolgozni? Ne felejtsd el, hogy Szeged egyetemváros,a telítettség 100 %-os tehát ha teszem azt jogász vagy, vagy pl tanár akkor nagyon nem ajánlom. Ha valami jó szakmunkád van, akkor minden további nélkül.
2008. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek itt élni, szerintem jó város, nem túl nagy de elég nagy, lehet sétálni, szórakozni, és annyira nem is koszos, bár mióta a romá és bolgár kamionok erre járnak elég húzós a közlekedés, de majd csak kész lesz az elkerülő. Szerintem a kertes háza konkrétan Szegeden drágák, d e a környéken nem anyirra. VAlóban számít hogy milyen végzettséged, szakmád van. Jó szkamával ( ács, festő, kőműves), amiből hiány van tuti az elhelyezkedés a többivel sem lehetetlen csak időbe telik.
2008. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. júl. 29. 08:34
 4/4 anonim válasza:
A szakmádtól függ,de szegeden van egy lakótelep,Hattyas telep.elég csendes,tiszta és szerintem nem lehetnek drágák a házak.Nem túl forgalmas,csak a vonat megy arra,de szerintem nem zavaró.Emellett vannak rendezvények is;Majális meg ilyesmik.:)
2010. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!