Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy fiú...

Mit tegyek? Van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok. Ő többet szeretne tőlem. Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem játszana ki, mert elég jól ismerem. Kedves, segítőkész, házias, mindent megtudunk beszélni. Szívem szerint úgy érzem, hogy később akár eltudnám vele képzelni az életem. Nem sok fiú van aki ilyen. Több is volt vele, mint barátság. Előttem van még az élet és emiatt nem tudok dönteni. Szerintetek? 16 éves vagyok ő pedig 20
2014. máj. 14. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Most nekünk kellene tudunk, Te mit érzel iránta? Ha ennyire bizonytalan vagy, utasítsd el, és kész. Legalább nem fog csalódni.
2014. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az életed is el tudnád vele képzelni, akkor mi a kérdés?
2014. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy ő még csak 16, még fiatal, még élni akar (értsd: még sok más pasival akar kefélni), mielőtt elkötelezi magát valaki mellett.
2014. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!