Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha bepróbálkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bepróbálkoznak a fiú barátaim? Tényleg nincs már férfi női barátság? Egy hét alatt 4 régi fiú "barátomról" derült ki, hogy többet szeretne tőlem.

Figyelt kérdés
Korábban is tettek már utalást arra, hogy bejövök nekik de én elvből nem kezdek a barátaimmal és a manapság oly divatos barátság extrákkal dolgot is elítélem. Gyerekkori pajtásaim, együtt nőttünk fel, mindig testvéremként szerettem őket eleve sosem néztem rájuk férfiként. Úgy tűnt tudomásul vették megértették és hosszú ideig minden rendben volt. De most többekről kiderült, hogy csak azért maradtak a közelemben mert reménykedtek, hogy egyszer beadom a derekam. Ez számomra nem igazi barátság. Lehet, hogy olyan már nem is létezik két ellenkező neműek közt? Nem viselkedtem velük máshogy mint eddig, sok sok éven keresztül. Semmilyen jelzést nem adtam tudtommal. Eszemben sem volt változtatni a kapcsolatunkon. Mégis mintha megkergült volna mindegyik. Én meg sajnos olyan naiv vagyok, hogy azt hiszem ha valaki elhív valahova akkor azt azért teszi mert szereti a társaságom, jó fej csajnak tart. Nem "hátsó szándékkal". Felmentem egyik legrégebbi barátomhoz filmet nézni ahogy szoktunk máskor is a baráti társasággal, most viszont csak kettesben voltunk és én hülye naiv persze most sem gondoltam semmi másra mint film nézésre hisz régóta ismerem, megbíztam benne. De sajnos bepróbálkozott. Azonnal eljöttem. Azóta írt egy csomó bocsánatkérő üzenetet és kéri, hogy ez maradjon köztünk de nem tudom hogyan viszonyuljak ezentúl hozzá. Ti mit tennétek? Sosem lesz megbízható barátság ott ahol az egyik fél többet szeretne?
2014. márc. 1. 15:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Kettő közülük tegnap nemes egyszerűséggel lesmárolt. :(
2014. márc. 1. 15:43
 2/24 anonim ***** válasza:
Milyen nincs már?Soha nem is volt.Férfi és nő között nincs barátság csak lány és fiú közt van még gyerekkorban.
2014. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

De van.

Gondolom tinédzserek és kupakolni akarnak.

2014. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb problémád, hogy szép vagy.
2014. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Brühühühühühühühühühühühühühühühühühühü.Úgy sajnállak téged:((((((((((((((((((((((
2014. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ők is én is átlagosak vagyunk. Nekem volt már pár kapcsolatom de nemrég szakítottam, ők többnyire állandó szinglik.
2014. márc. 1. 15:49
 7/24 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan vicces, utolsó. Mocskosul pocsék érzés lehet, ha minden barátnak hitt haverod rád mászik, és konkrétan az egész barátságotok egy nagy átverés; jószerivel arra ment ki a játék, hogy a lábad közé kerüljön.
2014. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Férfi és nő között, ha mindketten egyedülállóak és szexuálisan is aktívak, ráadásul bármelyikük vonzódik a másikhoz külsőleg, nincs barátság.
2014. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

szex nélkül nőkkel nincs barátság :D

Ismerős lehet max.

Mikor felhívnak filmezni gondolj arra hogy sosem érdekelte őket a film csak is a p-ina :D True story

2014. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hogy bánthatja ez a női hiúságotokat.
2014. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!