Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék éjjel tanulni?

Golyapety kérdése:

Hol tudnék éjjel tanulni?

Figyelt kérdés

Budapesten a kilencedik kerületben lakom, és nyílt alattunk 1 szórakozóhely, így se aludni, se tanulni nem tudok éjjel. Én kávézóra, vagy teázóra, vagy valami ilyesmire gondoltam, ahol viszonlag csend van és wifi se ártana. Nem tud valaki ilyen helyeket?

Előre is köszi!



2014. máj. 15. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj inkább füldugót! Aludni pedig csak otthon fogsz vagy nem?
2014. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, ezzel kezdtem. De szerintem te se tudnál se aludni, se tanulni, ha a gyomrodban érzed a buli ütemét, hiába hogy a füles elnyomja. A többieket pedig tisztelettel megkérném: lehetőleg a kérdésre adjanak választ!

Köszönöm.

2014. máj. 16. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak a költözés jelenthet neked megoldást, vagy jelentsd fel a szórakozóhelyet csendháborításért!
2014. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ületek le, 1-es! Legalábbis a tanárom ezt mondta a suliban, ha nem a kérdésre válaszoltam...

Nem, nem akarok elköltözni, és nincs is rá módom. A rendőrök meg jól élnek a szórakozó helyből, nekik szerencse, nekem sajnos.

Szóval még 1x szeretnék tisztelettel megkérni mindenkit: a kérdésre szeretnék választ kapni, miszerint vane a városban éjjeli nyitvatartással valami csendes hely?

Köszönöm.

2014. máj. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!