Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek beválna? HELP!

Szerintetek beválna? HELP!

Figyelt kérdés
van egy csaj a suliban aki mindig piszkál pedig semmit nem ártottam neki.. ma reggel is a buszon egyfolytába piszkált már úgy voltam hogy szembe köpöm...a hátam mögött mindig kibeszél és minden k*rvának elhord pedig nem is ismeri az életem ami nagyon kemény velem:\ már padlón vagyok, mondtam anyumnak hogy holnap had ne kelljen suliba mennem:( félek elmondani anyumnak h egyfolytába bánt mert félek ha bemenne a suliba és szólna csak rosszabbodna:( már ott tartok hogy beküldöm anyu haverját hogy rendezze el őket és hogy adja ki magát a nevelő apámnak (nincs apum) (kidobó volt elég félelmetes ember nagydarab,mély hang) mert azért egy férfitől jobban megilyednek mint egy nőtől.. .. szerintetek ez beválna?
2014. máj. 15. 19:21
 1/3 anonim válasza:
nem válna be mert utána ugyan úgy b a szogatnának vagy még jobban, hogy "segítséget" hívtál
2014. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod mi válna be? Ha te védenéd meg saját magad. Ha pofázik, akkor fordulj szembe vele, és mond neki, hogy ne a hátad mögött pofázzon hanem a szemedbe. Mondja el mi a baja, utána kussoljon, mert eleged van belőle. Mond meg neki, hogy te csak azért nem pofázol a háta mögött, mert egy primitív szellemi fogyatékossal kár vitázni. Nem süllyedsz le a szintjére. Mond, hogy ha nem fejezi be, akkor menjetek mindketten a dirihez és ott pofázzon neked.

Nem árt ha megtudod magad védeni, ha esetleg neked menne. Van pár védekezési trükk, amihez nem kell évek óta önvédelmi sportra járnod, de ha alkalmazott védekezésre, az ellenfélnek igencsak fájni fog. (konkrétan összeszarja magát a fájdalomtól)

2014. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
majdnem megsajnáltalak. de nem. védd meg magad, vedd fel vele a harcot.
2014. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!