Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most a télen felszaladt rám 3...

Most a télen felszaladt rám 3 kiló, ami felesleges, és nagyon zavar. Mit egyek, hogy lemenjen? Koplalni, villám-diétázni nem akarok, mert azok nem tartósak. Ha pl. nem ennék fehér kenyeret? Beválna, vagy ez nem elég?

Figyelt kérdés
Egyébként 174 cm és 65 kiló vagyok. Tudom, ez nem kövérség, de nem érzem jól magam így.
2014. febr. 9. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igyál nagyon sok vizet. 2-3 liter a minimum. Reggel két pohárral igyál meg rögtön felkelés után. (Ezek mind, amit napi szinten utána is csinálhatsz).


Fehér kenyeret ne, de próbálj cukrot vagy mézet sem. Vagy édesítő, ha nem zavar, ha igen akkor xylith, az natúr.


Próbáld a húst salival enni, krumpli vagy rizs helyett. Ha mindezt betartod akkor pillanatok alatt lemegy rólad az három kiló. :)


Amúgy ha nem vagy hajlamos a hízásra, akkor anyum az ilyeneket úgy szokta ledobni, hogy pár napig csak gyümit és yoghurtot eszik. De én hajlamos vagyok, a fenti az én módszerem... Így ment le a karácsonyi +3 kiló rólam is.

2014. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!