Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El tudnám valahogy tüntetni a...

El tudnám valahogy tüntetni a vizet a kerékpár sebességmérő alól?

Figyelt kérdés

[link]

Van egy ilyen típusú kerékpár computerem és van rajta egy átlátszó műanyag burokszerű cucc, ahogy a képen is látszódik, valahogy mikor esőbe mentem bement alá a víz. Szétszedni nem lehet szerintem, valami ölet?



2014. máj. 16. 22:13
 1/2 anonim válasza:

Hát vagy rábízod egy olyanra, aki ért ilyen elektronikai dolgok szereléséhez vagy ha bátor vagy otthon megcsinálod.:)

Nekem egyszer a karórám ázott be ugyan így és 1 hétig csak a polcomon volt. Nem csináltam vele semmit és megjavult. Szerintem megszáradt vagy ilyesmi, de egy nagyon kicsit halványabb lett a kijelzője.

2014. máj. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tedd egy tál rizsbe, azt mondják az elveszi a nedvességet.. itt gyakorin is ha beleesik valaki telefonja a wc-be pl akkor ezt szokták ajánlani
2014. máj. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!