Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár computerhez ki ért?

Kerékpár computerhez ki ért?

Figyelt kérdés

Kaptam egy régebbi kerékpár computert.(echo-j12) Felraktam a villára a szenzort majd a mágnest a küllőre. Beállítottam a kerék méretet. Eddig stim. A gondom az,hogy a computert tartó részből 2kábel jön ki. Az egyiken van a szenzor a másikon semmi. Az óra alján is 3 kimeneti pöcök van. Nem mér sebességet csak fordulatszámot.

Valakinek vam hasonló órája?



2013. máj. 29. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. A sebességet a fordulatszám és a kerékméret szorzatából kapja, tehát ha fordulatszámot mér, akkor más adatra nincs szüksége a sebességhez. Nem ismerem a típust, de nem lehet, hogy pedálfordulatszámot mér? És akkor azért jön ki két kábel, hogy mindkét szenzort lehessen csatlakoztatni. Tehát a kábel, amelyiken nincs semmi, az lenne a kerék szenzora.
2013. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kábel szerintem van olyan hosszú hogy leérjen a pedálig. Bár a villára passzol tökéletesen. Az óra külön jelzi a fordulatszámot szóval valószínű hogy annak a hajtást kéne mérnie. A csonk az kis rövid. nem tudom lehet igazad van de akkor sajna kuka. :(
2013. máj. 30. 06:26
 3/5 Moszuke válasza:
dehogy kuka. szigszalag, forrasztópáka. zöld sárga vezeték. ne izélj már
2013. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja... nem nagy művészet átrakni a szenzort, vagy esetleg egy másikat rárakni. Pl nekem van egy pluszba, de valószínűleg nem erdélyi vagy és nem laksz közel hozzám.
2013. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam át tenni de a kábel csonk 1 eres a szenzor kábele meg 2. Nem tudom mi lehetett a csonk végén. Nem valami földelés vagy ilyesmi?
2013. jún. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!