Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves motorosok tuningosok...

Kedves motorosok tuningosok de főleg ezt a kérdést a tuning robogósoktól kérdezném. Mi lehet a baj? Tbbi lent

Figyelt kérdés

Fél éve vásárolt Kymco Dink 50 Classic motorom van és azt tapasztaltam hogy gyenge lett szegény nem húz nem megy de ha felgyorsul akkor max 55 km/o ennyi a végsebessége első motorom és kicsit segiteni szertenék azaz tuningolni szerteném..van egy robogó szerelő az utcában de sajnos sokat dolgozik ezt irta le nekem:


kontraszt rugó

kuplungrugó

variátorgőrgő most 4 g os van benne de azt mondta hogy 3 g os kell

variószij mert el van kopva

igenám de azt is mondta hogy a motoromnak tul nagy a levegőszűrős folytása ezért nagyobb átmérőjűre kell csinálni


néztem interneten ez sport légszűrővel eggyütt kb 10 000 ft

ezt a kérdést azért irtam ki mert nagyon nem ismerem hogy hogy szerel állitolag robogó tuningos de ezt többen is mondták nekem azt mondta elviszem ezeket beszerzem és össze rakja nekem faszára bizzam rá a dolgot mert neki is volt egy robogója és ugyanez volta baja nem jol ment stbb szerintetek ez igy jó ?


2014. máj. 16. 22:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!