Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Robogó tuning akkor hogyan is...

Robogó tuning akkor hogyan is kezdjem szerintetek?

Figyelt kérdés

Na kezdem

van egy Morini Blokkos TGB SKY 50 tipusú robogóm. hogy milyen okbol tartom meg és nem veszek másikat és ezt akarom tuningolni a válasz mert szeretem. és kész.

na szal amire gondoltam elsősorban

teszek bele egy jó erős főtengely-t

motoforce r sport hengerszet 10 Le

Stage 6 pro replica kipufogó

elsősorban a karbi méretét mondjátok már meg de saccolok hozzá egy olyan 24-es körülit

a variátor beállításhoz nem nagyon értek hogy csináljam?

jah igen és a végáttétellel még nemm vagyok tisztában..

és a stage 6 pro replica jó ehhez a motoforce r sport 70 es hengerszetthez? esetleg mit ajánlanátok ezt úgy ahogy saccolom 60 ezerből megcsinálnám jó minőségű bontott cuccokbol.. segítségeteket kérem akik értitek kösszee!

mit ajánlanátok tehát ez a kérdés és mit javasolnátok?



2014. ápr. 7. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Tuningra jobb a Minarelli!

Ha nem akarod 3 havonta szétszedni akkor sokba fog kerülni!

Az ilyen Motoforce, Naraku, meg ilyen neve sincs kínai meg tajvani vackokat meg felejtsd el!

Gondolom egy Malossi henger, illetve főtengely árával tisztában vagy, tehát nem 2 fillér egy MEGBÍZHATÓ tuningot összehozni.

Valamint ezekhez inkább már egy Yasuni C16 vagy 21-et szerezz, mert a STG6 gyenge lesz a 70-es setuphoz.

2014. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!