Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van akinek tetszene ez a...

Van akinek tetszene ez a lány? (KÉP)

Figyelt kérdés

Szerintem gyönyörű a teste, tudom, hogy mondták már nekem, hogy testképzavaros vagyok, de hát akkor is gyönyörű! Van olyan, akinek ez tetszik?


[link]


Vagy ezek:

[link]

[link]

[link]


Szerintem gyönyörűek!!! *-* Hozzájuk képest én egy orbitális trabális disznó vagyok. Dehát egy nőnek ilyennek kellene lennie nem? Törékenynek és gyönyörűnek. Nem pedig egy hájas-izmos trabális jeti. Van aki ezt így gondolja? (rajtam kívül...)



2014. máj. 16. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a képeken a csajok túl soványak. Nézd meg ezeket: Gyönyörűek:

[link]

2014. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ebből is látszik, hogy nem mindenkinek egyformán tetszenek a soványak. Moletten is lehet szépen kinézni, csak ekkor sem nem szabad elhanyagolni a testünket. És ha már nem bírjuk a látványt, akkor igenis, meg kell erősödnünk lelkileg, és nekibuzdulni egy hosszantartó fogyókúrának!
2014. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 2xSü ***** válasza:

Nem tudom, de ez nekem már súrolja az anroexia határát. A magam részéről nem annyira tetszik, ha egy lány ennyire vékony. A női vonalak harmóniájához kell itt-ott némi vastagság is. Az utolsó kép még normálisak tűnik. A többi már nem esztétikus.


> Dehát egy nőnek ilyennek kellene lennie nem? Törékenynek és gyönyörűnek.


Nem. A nő természetétől fogva erősnek is kell lennie, hogy elviselje a terhesség és szülés megpróbáltatásait. Ez a természetes. De nem lehet túl kövér sem, mert az meg mondjuk gátolja a menekülésben. Szóval genetikailag úgy vagyunk kódolva, hogy azt tetszik, ami e két szempont alapján valahol optimális.


Amúgy megsúgom, hogy a férfiak nem azt nézik, hogy valaki kövér-e, vagy sovány, hanem az arányokat. Sokkal fontosabb a derék és csípő, a derék és mell szélességének aránya, mint a konkrét értéke. Pl. minél kisebb a csípő és derék méretének hányadosa, annál szexibb a benyomás. Emiatt egy szinte már túlsúlyos női test is lehet nagyon szexi, és egy nagyon vékony lány is lehet idomtalan. Sőt minél soványabb valaki, annál kevésbé kedvez ez a fent említett aránynak. Nézd meg jobban a képet, az első képen látható lánynak se feneke, se melle. Ez bizony abszolút nem vonzó egy férfi szemében.


Szerintem valahol itt van egy egészséges női test: [link]


Vagy itt van három lány: [link]


A bal oldali már sovány. A középső normális, bár abból is a soványabb típus, a jobb oldali esetleg leadhatna pár kilót.

2014. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 2xSü ***** válasza:
#1: Jót linkeltél be. Ott is látható, hogy azon a képeken néznek ki jobban a lányok, ahol a csípő kicsit keskenyebb, mondjuk egy fűző, vagy öv miatt.
2014. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

neked testkepzavarod van, keress pszichologust.


a kepeken anorexias gyereklanyok vannak, nagyon messze allnak minden noiessegtol, szepsegtol. egy eltorzult divatvilag termekei, nincs melluk, nincs fenekuk, kilognak a bordaik, a combjuk vekonyabb, mint a vadlim (pedig nem vagyok epp egy kigyurt allat, elhiheted), borzalmasak. ha tenyleg ilyen testet akarsz, neked orvosi segitseg kell, mert kezded elveszteni a kapcsolatot a valosaggal.

2014. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt nézzétek meg: Az egyik szőke lány, amelyik kicsit vastagabb, az a leggyönyörűbb! A többi soványabb, számomra mégsem mutatósak. De nyílvánvaló, hogy a vékonyak is sok férfinak tetszenek.

https://www.youtube.com/watch?v=wKq1-DQKIdU

2014. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3-as: nekem a jobboldali tetszik a legjobban. A másik kettő szerintem elég sovány.
2014. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek undorítóak, bottal sem piszkálnám meg őket.


Egy erősebb lökéstől szétszakadnak, vazze! Kinek kellenek ezek a roncsok?

2014. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően tetszenek az ilyen vékony lányok, de amiket belinkeltél, azok nem igazán.

1. kép: valahogy nem tetszik, nem tudom megindokolni, hogy miért, csak nem. Pedig tetszenek a hozzá hasonló vékonyságú lányok. Neki talán nem áll jól.

2. kép: ő így tetszik, de nem sok látszik a képből

3. kép: az nekem kimondottan tetszik, ha valakinek nem ér össze a lába, de ettől 1000x szebbet is láttam már :D

4. kép: túl sok belekötni valóm nincs. Tetszik.

Nekem tetszik, ha valakin nincs felesleg, illetve amit már mondtam tetszik az, ha valakinek nem ér össze a lába, illetve a lapos has, max közepes mellméret(bár kinek mi számít közepesnek) és a kicsi formás fenék. A nagy már valahogy nem jön úgy be :/

(De nem vagyok hozzájuk képest disznó :D rajtam sincs sok felesleg)

2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is szépek, én is ilyen szeretnék lenni, de nekem sajnos híznom kéne. :( Pont ezért esik nagyon rosszul, amikor az itt lévő primitív, bunkó válaszokat olvasom. Normálisan is meg lehetne fogalmazni őket. Valaki írta, hogy olyanok, mint az anorexiásak... ezt te sem gondolhatod komolyan. Az anorexiások sokkal soványabbak. Ők nem soványok, hanem vékonyak.

Ha valakit esetleg érdekel egy korábbi hozzászólásom ebben a témában, itt a (jelenleg) utolsót, azaz a 44-est írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2014. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!