Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszene egy...

Fiúk, nektek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
160 cm, 47 kg, vállig érő, mézbarna haj, melírekkel, hosszú lábak. Leginkább úgy nézek ki mint a Szent Johanna Gimiből Reni! :)
2012. aug. 29. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
adj képet :) és megmondom
2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen... egyértelmű...
2012. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy hogy néz ki a SZJG-ből Reni?! És hogy te úgy nézel-e ki? Ő egy kitalált figura! Nem tűnt fel? Egy regényszereplőt maximum elképzelhetsz, hogy hogy néz ki (a könyv leírása alapján, pl. barna hajú, alacsony, de ezen belül lehet millióféleképpen kinézni). Előfordulhat, hogy te teljesen másnak képzeled, mint mások. Honnan veszed, hogy te pont úgy nézel ki, mint amilyennek én képzeltem Renit, mikor olvastam a könyvet?


Egyébként nem kell semmilyen könyvszereplőre, filmsztárra vagy ismert emberre hasonlítanod, nem csak akkor tetszhetsz a fiúknak. Inkább légy önmagad!

2012. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mi az,hogy tetszene :D csak én nem tetszenék neki.... :/
2012. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!