Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "szokásos tartózkodási...

A "szokásos tartózkodási hely" mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Kettős állampolgár vagyok. Állandó lakcímmel nem rendelkezem, csak tartózkodásim van. Van egy ügy, amelyet csak akkor hajtanak végre az okmányirodában, ha rendelkezem "szokásos tartózkodási hely" -el. Számomra ez egy kicsit szürke, ezért megkérdezném, hogy az én 5 évre szóló tartózkodásim megegyezik a "szokásos tartózkodási helyel"? (ha számít valamit, a tartózkodási majd meghosszabbítjuk!) Köszönöm!
2014. máj. 17. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szokasos hely az az pl ha van egy berhazad amiben naponta megfordulsz es azt akarjak tudni mert mindig valtoztatod akkor az nem jo ! Mert ki cimkeznek valamit kozben meg ott semm vagy!
2014. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondhatni ott vagyok. Amint kapok valamilyen levelet, arról azonnal értesülök. Akkor az én esetemben rendelkezem szomásos tart. helyel?
2014. máj. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!