Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már Márk nevű szerelmed?

Volt már Márk nevű szerelmed?

Figyelt kérdés
Milyen volt ő, meddig tartott, tetszik ez a név????????
2009. dec. 28. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volt és nem is lesz. Maradok a mostaninál. Amúgy nem is igazán tetszik ez a név, bár ilyesmi nem befolyásol(t) választáskor.
2009. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem volt még és nem tudom h lesz-e, de a nővéremnek van egy Márk nevű hódolója, aki már vagy fél éve képtelen leszállni róla és folyton sms-eket küldözget neki, meg a végére odaírja h "szeretlek". A nővérem meg már ezerszer megmondta neki, h köztük soha nem lesz semmi.
2009. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem már volt, és tetszik ez a név. Aranyos fiú volt, csak picit fiatal felfogású még, de azóta is nagyon kedvelem, de már nem vagyunk együtt. :)
2009. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem most Dina van. Márk nevűt valahogy nem udnék elképzelni....
2009. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem anyám mondta még pár éve, hogy az oviban volt egy tündéri kis szőke Márk nevű kisfiú, aki belém volt esve, én meg mindig elmentem ha odajött hozzám, meg húzódzkodtam tőle... ^^" Becézgetett is meg minden xD Nem vagyok még mindig képes ezt elhinni (:

De amúgy nem tetszik a Márk név... túl vallásos. :O

2009. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársam volt csak aki Márk, cigány volt, gebe, zsiráfnyakú, nagy szemüveggel, ha mellettem ült fogdosta a lábam, fujj de utáltam...
2009. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem volt még de az osztálytársam így hívják és nem normális ...ez semmit nem jelent...de amúgy nem rossz ez a név...habár nem hívnám így a gyerekem...nem rontanám el így az életét...:P
2009. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt,de nem tetszett a név.A srác szeretett,én is őt..de nem volt túl nagy szerelem XD
2009. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és most is nagyon tetszik, de sosem voltunk együtt komolyan. Nagyon tetszik ez a név :)
2009. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem volt, de nekem semmi bajom nincs a névvel, csak van egy személy akit hozzá tudok kötni és az zavaró.
2010. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!