Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Londonban heti 300 font...

Londonban heti 300 font mennyire jó fizetés?

Figyelt kérdés
Munka lehetőséget kaptam Angliába és nem tudom mennyit érhet. Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 18. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen munkakör?

Ki ajánlotta a munkát?

Légy óvatos, különösen a magyar ügynökségekkel, mert nagyon, nagyon sok az átverés.

2014. máj. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
ha képzettséget nem igénylő munkakör (pl. mosogatás) és ingyen biztosítják a szállást akkor ez 1450 euró/hó.angliában drága a kaja,drágább mint pl. németben.ha nagyon meg vagy szorulva akkor megfontolandó,egyébként felejtsd el.
2014. máj. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elmegy...nem túl combos...

De csak úgy hogyha neincs egyéb extra levonandó dolgok (sumákolás)


kb olyan mintha itthon heti 45-50-ezret kapnál


de drága alakhatás ott nagyon, kaját utána kell járni, akkor olcsóbban is megvan.

csak ezért nem érdemes kimenni, de ha van végzettséged jó angolod, és csak egy lépcső kell, egy következő munkához akkor érdemes.

2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezdesnek nem rossz. Persze sok fugg a szallastol. Ha egyedul erkezel es tudsz egy kisebb szobat berelni, es mondjuk kozel a munkadhoz ( csak busz berlet kell, vagy meg az sem....) tudsz sporolni. Szerintem az etkezes pont hogy olcsobb, persze ha szansz idot ra es bevasarolsz, nem a kesz eteleket veszed, meg nem a Tescoba mesz (szerintem az draga....) Ha jol dolgozol, tudsz angolul, lesz lehetoseged elorebb lepni.....
2014. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!