Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Pókember sorozatban Miles...

Antal15 kérdése:

A Pókember sorozatban Miles Morals és Octo Pók kicsodák?

Figyelt kérdés

#Pókemmber
2014. máj. 18. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Peter halála után Miles lett a következő pókember Barack Obama inspirálta az írókat és rajzolókat.


Oct Pók alatt nem tudom mire gondolsz talán a Superior spiderman-re? Octopus úgy győzte le végül petert hogy testet cserélt vele mert ő asszem haldoklott. Peter meghalt octopus testében octopus pedig pókember testében életben maradt és megfogadta hogy mindenben fölülmúlja a régi pókembert...

2014. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát igazából az Octo pókot valahol olvastam és kiváncsi voltam rá, hogy ő kicsoda

2014. máj. 19. 06:54
 3/3 anonim válasza:

Octo Pók egy párhuzamos univerzumban élő pókember, aki miután legyőzte Oki Dokit a robot karokat elvette tőle "szuvenír" gyanánt és beépítette a ruhájába.


a69.g.akamai.net/n/69/10688/v1/img5.allocine.fr/acmedia/medias/nmedia/18/91/09/90/20129227.jpg

2014. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!