Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám kideríteni? Sürgős,...

Hol tudnám kideríteni? Sürgős, nincs túl sok időnk.

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon béna tanuló van egy ilyen betegsége(nem tom a nevét><) és alapjában véve eléggé lusta + nem érdekli a továbbtanulás sem,mert ugye fontos az átlag.Na szóval 2 hete készülünk a biosz és föci dolgozatra (egy héten írjuk meg és kikalkuláltuk mikor van az).De nagyon nem megy neki ezért ki akarom deríteni milyen kérdések lesznek a dolgozatban.Mozaik-os a sulink vagyis a mi évfolyamunk és (nem tudom mit adjak még meg) hogyan tudnám ezt tudván kideríteni,mert valahonnan a tanárok is kinyomtatják hacsak nem maguk csinálják az egészet..

Szóval hol keressem?Ha egyest ír mindkettőből megbukik!

Nagyon köszi előre is. :)



2014. máj. 18. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvesboltba van, ahol tankönyvet is árulnak.
2014. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Hát ez nagyon necces... A tanárok inkább állítanak össze maguk dolgozatot, mint egy előre megírtat fénymásoljanak le Xpéldányba. Vagy olyan is van, hogy összeollózzák a kérdéseket innen-onnan-könyvből-fejből és ennyi.Ezt egyébként úgy lehetne kideríteni, hogy ő állítja-e össze, vagy nyomtatja, hogy ha az összes eddigi dogának ugyanolyan a felépítése+sehol nincs benne hiba, esetleg javítás, akkor az az alapdoga. Egyébként a Mozaiknak van egy weboldala mozaweb.hu néven, ahol fent van minden, a feladatlapok is, de oda csak vmilyen számmal lehet bejelentkezni. Viszont, ahogy az első hozzászóló is írta, vannak olyan nagyobb könyvesboltok, ahol az összes ilyen iskolai tankönyvet meg lehet vásárolni. De ebbe minden beletartozik, tehát tankönyv, munkafüzet, tanári könyv, CD melléklet, feladatgyűjtemény, megoldókulcsok, feladatsorok, tanmenetek, oktatási segédletek, és minden ami az oktatáshoz kapcsolódik. Na az ilyen könyvesboltokban érdemes szétnézni.

Pl a Mozaik kiadónak van is egy külön könyvesboltja. Ez a címe: Budapest, 8.kerület Üllői út 70.

Vagy esetleg van egy külön pedagógus könyvesbolt, aminek a neve is ez. Címe: 5.ker. Múzeum körút 3.

Egyébként hanyadikosok vagytok? Csak azért kérdem, mert lehet, hogy tudnék segíteni abban, hogy előkotrom a régebbi dogáim, mert nekem is Mozaikos biosz meg föcikönyvem volt, csak mondjuk nem biztos, hogy jó lenne, mert nálunk javarészt a tanár állította össze. Ja és mikor írjátok? Szurkolok!! :)

2014. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. sokat segítettél :)

8.-osok vagyunk és pont ezen a héten írjuk meg >< és szerdán.egyfolytában nyúzom őt,dehát....aki nem akar az nem akar...

Öhm..mindegyik doga eddig (amin itt voltam) ilyen "alap" volt ahogy írtad max..óra elején szólt,hogy ezt meg azt a szót javítsuk át erre meg erre. Öhm...előkotrod tényleg?Csak ha nem baj meg van időd csak akkor csinál meg ám. :) és nagyon NAGYON köszi.

2014. máj. 19. 21:42
 4/4 anonim válasza:

Hali! A második vagyok ismét :D

Na hát nagyon örülök, hogy segíthettem, szívesen tettem :)

Aki nem akar az tényleg nem akar, ahogy te is mondtad, és amúgy valahol meg is értem a barátnőd, mert sem a föci sem a biosz nem alap tantárgy, és ha a későbbiekben nem szeretne ezzel foglalkozni, akkor nem is kell, hogy közel álljon a szívéhez...

Amúgy akkor valszeg azok az alap dogák, főleg hogyha óra elején szól, hogy ezt a szót javítsátok át erre meg arra, mert ha ő írta volna, akkor nem kérne ilyet...

Viszont akkor nem nagyon fogok tudni segíteni, mert nekem nem ilyen dogáim voltak sajna..

Plusz én meg holnap irodalom TZ-t írok, úgyhogy fasza :D

Ja és közben azt is kiderítettem, hogy a hivatalos tankönyvkiadóhoz igazodó TZ feladatlapokat nem lehet leszedni sehonnan, mert azt az iskolákba külön-külön szállítják...

Viszont azt fel tudom ajánlani, hogy a későbbik folyamán segítek bioszból, amiben tudok, mert a biosz a kedvenc tantárgyam, végig ötös voltam belőle és nagyon úgy néz ki, hogy orvos,sebész,vagy biosz tanár akarok majd lenni :D Szóval, ha valamit nem értesz/értetek, nyugodtan írj rám privátban és akkor megpróbálok segíteni :)

És akkor a holnapi dogához meg sok sikert, majd írd meg hogy ment meg milyen volt!! :D

2014. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!