Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpresszen rendeltem és...

Aliexpresszen rendeltem és két nap után kaptam nyomkövetési számot. Azóta eltelt, több mint egy hét. Miért nem látom a csomag státuszát, és egyáltalán bármilyen információt róla, ha már több mint egy hete feladták?

Figyelt kérdés
China Post mail-el jön, de sem az Ő oldalukon, sem a Posta oldalán nincs info, mintha nem is létezne a csomag. Mellesleg a posta nyomkövetésnél azt írja, maximum 10 jegyű ragszám, vesszővel ellátva. Hát ez kapásból 13 jegy betűkkel együtt. Valakinek van benne tapasztalata? Most rendeltem először. Hülye vagyok még hozzá. :)

2014. máj. 19. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
csomó idő míg frissítik, de gondolom azóta már megkérkezett a csomagod :D
2014. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem... Május 25 óta az a státusza, hogy célországba elküldve.
2014. jún. 13. 08:57
 3/5 Ankh válasza:
Végül megkaptad a csomagod? Elvileg mostanra már mindenképpen meg kellett kapnod! Csak azért kérdem, mert nálam is ez van most, megkaptam a nyomkövetési számot, de semmi infó nincs egyik nyomkövető oldalon sem. Eddigi rendeléseim során az aliexpressről nem volt ilyen probléma.
2014. szept. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mostanában elég nagy bajok lehetnek, mert kínából egy csomó minden 2-3 hónap alatt jött meg.. biztos a vámon cirkuszolnak valamit
2014. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem három hónap után jött meg, egy másik pedig 3 hét alatt!
2015. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!