Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Androidos mobil Facebook...

Androidos mobil Facebook miért nem enged bejelentkezni?

Figyelt kérdés
A jegújabb Facebook mobil frissítést miután telepítem a kliensen keresztül a "Sign Up for Facebook" ra linkelve, hogy a magyar verziót nyissa meg nem tudok se email címmel, se mobil számmal belejentkezni. Miért?
2014. máj. 20. 06:13
 1/2 anonim válasza:
mert lehet hogy virusos lett ijet nekem is csinált már le kell törölni és ujra letölteni valoszinu hogy ugy mar jo lessz ha nem akkor nem todum...
2014. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közbe rájöttem, hogy a gyári verziónál ha rámegyek, hogy "Sign Up for Facebook" akkor az megnyitja a magyar mobil facebookot, de a 9.0.0.26.28 legfrissebb verziója és 1-2 korábbi verziója már nem. Tehát ott vagyok hogy vagy használom a gyári verziót vagy letőrlőm a mobil Facebook klienst és megnyitom a chrome - ból telón ha magyarul akarom használni.
2014. máj. 23. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!