Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová tudnék fordulni itt a...

Hová tudnék fordulni itt a neten név nélkül bizalmas jogi kérdésekkel (fontos és sürgős) ahol biztos, hogy hamar válaszolnak?

Figyelt kérdés
Telefonálás nem megoldható, elég szorult helyzetben vagyok. Nem mondanám így szó szerint, hogy elraboltak, fogva tartanak, de majdnem... Rendszeres fenyegetés, zsarolás áldozata vagyok és nem merek szólni senkinek mert félek, hogy csak még nagyobb bajba keverném magam, ha véletlenül lebuknék. Ha esetleg lenne egy ügyvéd vagy valami ilyesmi a válaszolók között, jó lenne privátban kapcsolatba lépni. Nem értek a jogi ügyekhez, nem tudom, kinek szólhatnék, eléggé össze vagyok zavarodva, kétségbe vagyok esve...

2014. máj. 20. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj a rendőrséghez!!! Ügyvédek nem lógnak itt...
2014. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű a helyzet. Mire a rendőrség valamit csinálna, késő lenne, ha lebuknék. Feltűnés nélkül nem mehetek innen sehova és nem is telefonálhatok...
2014. máj. 20. 14:34
 3/3 anonim válasza:
vannak itt ügyvédek is, pl. én. Tudsz küldeni privát üzenetet
2014. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!