Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnék gyorsan, és...

Mivel tudnék gyorsan, és könnyen pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Elég sok csapás érte mostanában a családomat, ráadásul még gyerek vagyok, így nem nagyon tudok beleszólni az anyagiakba. Viszont szeretnék valahogy segíteni a többieknek, még ha egy kicsit is. Olyan dolgok érdekelnek, amit például az interneten, vagy itt helyben (Szombathely) meg tudnék csinálni.

Biztos sokan gondolják, hogy ilyenkor még fölöslegez ezen gondolkodnom, meg hogy úgy sem tudnék segíteni, de rossz nézni ahogy kifizetik nekem ezt meg azt, és azt mondják hogy ezt könnyen elő tudják teremteni, ezen nekem nem kell aggódnom.

Normális válaszokat szeretnék, olyanokat, amik a segítségemre vannak. Előre is köszönöm!

13/L



2014. máj. 20. 18:31
 1/3 anonim válasza:
Sajnos törvénytelen ilyen korban hivatalosan dolgozni, ezért marad a házon belüli munka. Én is gondolkoztam már ilyen témában, de ez sajnos nem nagyon lehetséges ilyen korban.
2014. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem fogtok tudni munkát találni, de szerintem eleve az dicsérendő hogy a elgondolkodtatok az anyagiakon a család helyzetén és ösztözést éreztek arra hogy segítsetek. Azzal is sokat tudsz segíteni hogy ha nem is anyagilag de anyukádnak besegítesz a házimunkába hogy ő mikor hazajön a munkából ne keljen mosogatnia takarítani stb hanem tudjon pihenni, ez is nagyon sokat jelent és biztos értékelni fogja a munkád.
2014. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zoli toth válasza:

Csak használd azt ami a két füled közt van 😁

És fogod tudni mit tehetsz

2021. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!