Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkaügyi központ milyen...

A munkaügyi központ milyen közhasznú munkákat ajánlhat fel!?

Figyelt kérdés

nekem egyszer ilyen szekrénytologatós-festős-doboz pakolós állást akartak de nem érdekelt.


gondolom itt is az van ,hogy akinek van protekciója az kapja pl az irodai munkát nem!?



#kozhasznu-munka.
2014. máj. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Irodai munkát nem kapnak a közmunkások.


Amit adnak el kell fogadni.. vagy ki is zárhatnak a rendszerből és akkor már ügye nem jár havi juttatás.


Minden munkát el kell fogadni lehet,hogy tanfolyamra fognak küldeni..

2014. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

dehát ilyen utcaseprős szarok akkor segédmunka fizikai munka van csak.


na basszus kulcs most ez ,hogy csóró valaki ne azt jelentse már hogy szarért húgyért elvállal mindent ha tetszik ha nem!!!

2014. máj. 20. 21:41
 3/8 A kérdező kommentje:
mert azért sem fogok bármit magamra eröltetni akkor éhen szomjan döglök az sem érdekel ha felfordulok fel dobom a tappancsaimat .
2014. máj. 20. 21:42
 4/8 A kérdező kommentje:
De miért zárhatnak ki a havi rendszerből!?
2014. máj. 20. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez van ez a "magyar" valóság ezért kell nyelvet tanulni és kipattanni innét...
2014. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ha nem fogadod el akkor kizárnak erről sem én tehetek így van ez..de ha nem fogadod el azt indokold pl. orvosi papír.
2014. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen visszautasítottam egyet bruttó 70.000 ft ami nettóba 43.000 keveseltem nehéz fizikai munkára és így töröltek.


Te kivagy és mivel foglalkozol!?

2014. máj. 20. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha Te azt tudnád....


Menj el orvoshoz és nézesd meg magad ..régóta fáj a hátam nem bírok hajolni panasszal majd vidd be a munkaügyibe talán elfogadják mint "igazolás" privátba folytassuk ha kell tanács de akkor írd meg,hogy mikor töröltek onnét.

2014. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!