Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Hardstyle...

Mit gondoltok a Hardstyle zenei stílusról?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 22:13
1 2
 1/11 Grim13 ***** válasza:
számomra olyan mintha kalapáccsal vernének egy strapabíró mosógépet
2014. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kalapáccsal egy strapabiró mosógépet? azt meg , hogy ? Mi nem jőn rajta ? hallgatad már vagy miért ?
2014. máj. 22. 17:17
 3/11 Grim13 ***** válasza:
ez pl Hardstyle? https://www.youtube.com/watch?v=joOAH_QwE78 ha igen akkor hallgattam... mint ahogy mondtam, sódert teszel a mosógépbe és ütöd az oldalát közben énekelsz, a véleményemet kérdezted :D
2014. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen az, akkor gondolom te , houset hallgatsz ha ez a véleméyned róla. Az biztos jobb, belövöd magad, szét szívod az agyad, azt másnap nem emlékszel semmire ebben mi a jó ?
2014. máj. 22. 22:13
 5/11 Grim13 ***** válasza:
ezt most hogy következtetted ki ? mindent hallgatok ami megtetszik és nem drogozok, sok barátom hallgat hous-t viszont egyik sem drogozik, a Hardstyle viszont számomra akkor is egy zörej
2014. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy az a véleményed, hogy " Kalapáccsal ütnek egy strapabíró mosógépet2 ez hülyeség, a housera, hogy lehet bulizni, egy ütem végig semmi változatosság.
2014. máj. 30. 17:45
 7/11 Grim13 ***** válasza:
51%
rendben te nyertél isteni zene, hallgassad! ahhoz csak gratulálni tudok hogy ennyire értelmes ember vagy hogy vélemény nyilvánításra kéred az embereket és az egyetlen válaszba kötsz bele! ugyan akkor támadható a véleményed hisz egy zenének pont az ütemére lehet táncolni, egy ütem nélküli dologra nem lehet, én erre max rángatózni tudnék és sokkal könnyebben képzelem el hogy erre drogoznak de valószínűleg nem mindenki.... minden esetre a véleményem tudod és nyugodtan vergődj itt tovább mert engem nem érdekel ez annyira hogy egy hardstyle troll-t etessek !
2014. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én Hardstyler vagyok szóval imádom :D Azokra akik meg azt mondják, hogy sz*r, azokra meg ne figyelj oda, mert sokan maradtak meg még az apjukban g*ciként.... :D
2014. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is imádom lassan 9 éve ezt a stílust hallgatom.
2014. máj. 30. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Trancer vagyok, és vannak számok, amiket nem túlzottan szeretek, de összességében imádom. :D Főleg Zatox-ot.
2014. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!