Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leírnátok a véleményeteket a...

Leírnátok a véleményeteket a CS 5005 gázspray-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyenje, az lenne olyan kedves megosztani velem személyes véleményét? Megéri-e venni olyat, vagy esetleg mást? Ha mást, akkor azon belül mit? Előre is köszönöm!

2014. máj. 20. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy nem rossz! A CS 5005-öt elsősorban nőknek fejlesztették ki, úgyhogy amennyiben hölgy vagy, akkor ez a gázspray teljesen ideális számodra!

A hatótávolsága elég kicsi, azonban rendkívül olcsó, így mondhatni kompenzálja magát! Hála a töltőtömegnek és a hatóanyagnak teljesen legálisan hordhatod magadnál utcán!

Ha esetleg férfi vagy (már bocsánat, de mivel a magyarázatodban nem írtad le, hogy milyen nemű vagy, így joggal feltételezhettem mind a kettőt) és betöltötted a 18. életévedet, akkor inkább azt javaslom, hogy váltsd ki a helyi kapitányságon a viselési engedélyt és invesztálj be egy gázpisztolyba! Hosszútávon jobban jársz vele, ráadásul azért lássuk be, hogy egy pisztoly azért komolyabb önvédelmi eszköz, mint a spray! Ha viszont még nem vagy jogilag felnőtt, akkor én személy szerint én egy picit durvább gázsprayt ajánlok, például ezt:

[link]

Sokkal nagyobb a hatótávolság, ráadásul ár-érték arányban abszolút megéri! Igaz, hogy a töltőtömeg végett elméletileg legálisan nem hordhatod magadnál az utcán, de ha betalál két sittes tolvaj cigány, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy mi illegális és mi nem, az a lényeg, hogy megúszd és el tudj menekülni!



#USBORNE

2014. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! amúgy 20 éves és férfi vagyok :D gázspray tudom, hogy női önvédelmi eszköz, csak pillanatnyilag nem engedhetek meg magamnak anyagilag egy jó minőségű gázpisztolyt. a Keserű az szar (mindenhonnan ezt hallom), és ne legyen automata. Ami megfizethető és nem Keserű és nem automata, az, viszont 30 fele kezdődik. Megvan a fegyver+ tudomásom szerint 5-6ezer az engedély a kártyával együtt+ még a töltények sehol sincsenek.
2014. máj. 21. 20:41
 3/6 kovpet ***** válasza:

"gázspray tudom, hogy női önvédelmi eszköz"


Ez olyan, mintha azt mondaná valaki, hogy pl az Opel Corsa egy női autó. :)

Ha valakit megtámadnak, az védekezik. Sem a támadás, sem a védekezés nem függ a megtámadott nemétől.

Ha nálam van egy gp meg backupnak egy spray is, akkor most hímnős vagyok? :)


A legjobb, ha nincs szükség a védekezésre egyáltalán, de ha muszáj, akkor védekezz úgy, ahogy tudsz.

2014. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Csaba válasza:
5005 cs elég , jó mivel csipős erős könyező érzést ad támadó embernek pofáján+ szemén tutti 30 percig;) sokat eladtam régeben mig divat volt:D igy ismerem mind. Ám nekem jó bevált defenol cs van no az brutál:)
2014. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem, akinek gázspray-je van, az miért nem vesz egy flakont csak arra, hogy lefújassa magát vele valakivel? Nem úgy kéne kipróbálni?


Én TW-1000 paprika spray-t hordok, a legvékonyabb flakonút. Már lefújattam magam vele. Fél óráig nem láttam. Működik, bevált, bízok benne ezért hordom.


"csak pillanatnyilag nem engedhetek meg magamnak anyagilag egy jó minőségű gázpisztolyt. a Keserű az szar"


A Keserű Pitbull 31 ezer forint, míg 29 ezerért lehet kapni Record Chief nevű német gázrevolvert. Szóval vannak a Keserűnél olcsóbb és jobb fegyverek is.

2014. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 28. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!