Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hozzáértők és segíteni akarók...

Hozzáértők és segíteni akarók válaszát várom. Hogyan kísérjem figyelemmel, hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne,hogy ugye a Facebookot már meg újították ismét egy ideje.Régen amikor (pl.:egy közeli ismerős likeolt valamit azonnal jelezte vagy azt is ha hozzá szólt)értesítés ként jelezte.De ugye most már ez nem így van...Barátnőmet szeretném csak meg nézni hogy miket like-ol,mert elég ritkán találkozunk és többnyire kapcsolatunk nagy része skypen,és fb-n zajlik..heti 1-2 tudunk csak találkozni, és mihez szól hozzá ahogyan ő is figyel engem.Nagyon kíváncsi vagyok rá. :) Tudom hogy van az a oldalt felső "fül,ablak" ahol ezt figyelemmel lehet kísérni,de ott rengeteg az olyan személy tevékenysége amire nem igazán vagyok kíváncsi...Arra szeretnék ki térni,hogy hogyan állíthatom be úgy a facabookom,hogy lássam mit tevékenykedik a barátnőm? Likeol,commentel..? Be állítottam már,már hogy közeli ismerősök meg,hogy értesítések kérése de még sem kapom ezeket.. :( De én ha viszont bármit likeolok vagy hozzá szólok ő azonnal látja...és viszont nem..csak akkor ha végig lapozgatom a fent említett kis ablakot,ami igen nem ki elégítő számomra.. :/ Vagy nem lehet erre rá keresni külön fülön? Ellőre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! További szép napot! Vagy tapasztalatokat kérnék,hogy ti hogyan kíséritek ezt az egészet figyelemmel?? :) Mondjunk úgy hogy barátnő figyelés.. :)Nem azért mert nincs bizalom ha nem csak kíváncsi vagyok ahogyan ő is rám. :) Meg ahogyan gondolom ez sok más kapcsolatban is így van. :) Köszönöm :)

2014. máj. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy tudod meg csinalni ha koveted facebookon akor asztislatod mikor fingik :D
2014. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Követni már követem rég és az sem oldotta meg

a problémát. :/

2014. máj. 24. 11:47
 3/3 anonim válasza:
kerd el tole a jelszvat vagy ha mar megvan akk jelentkezz be a facebookjaba es menj az adatlapjara majd a tevekenysegnaplora es ott van egy olyan h csak neked lathato..... vagy valami ilyesmi na mind1 otg azt a nsgyzetet pipald ki es azt is fogod latni h kikre keresett ra.de ez. csak az o fcebookjabol mukodik. es ha nem adja meg a jelszavat akk valoszinu beszel masokkal is martmint ugy mint veled egyszoval megcsal.. na de ehez nincs kozom ezt probald meg ez garantalom h bevalik :)
2014. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!