Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnám le tölteni a...

Honnan tudnám le tölteni a Mortal Kombat Komplet Edition magyarítását? (linket kérek)

Figyelt kérdés
UI.:NE ÍRJÁTOK AZT HOGY GOOGLE,GOOGLE A JÓ BARÁT,GOOGLE LINKEK,... MERT NEM TALÁLTAM SEMMIT AZÉRT ÍRTAM KI EZT A KÉRDÉST!!!
2014. máj. 21. 22:42
 1/4 Csori96 ***** válasza:

Ha jól tudom, a fordítást egy kezdő fordító készítette, és a Magyarítások Portálra felkerült verzió is csak tesztfordítás volt. Máshonnan tudtommal nem volt elérhető.


Ezeket tudom javasolni:

Itt: [link] nézd át a magyarítás gyűjteményeket.

Vagy kérd el valakitől itt: [link]

2014. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de konkrét linket kérek!!!
2014. máj. 22. 16:33
 3/4 Csori96 ***** válasza:

Van jelenleg 20 felhasználói gyűjtemény, melyet max 10 perc alatt át tudsz nézni. Ha egyikben sem találod, akkor kérdezd meg SG.hu-n, hogy nincs-e meg valakinek. Nem túl népszerű az adott játék magyarítása, és a készítőnek sincs saját oldala, ezért linket sem fogsz kapni, kivéve ha valakinek megvan (mondjuk SG.hu-n), és feltölti egy fájlmegosztóra, vagy belinkeli az általam is említett 20 felhasználó gyűjtemény egyikéből.


Felhasználói gyűjtemények: [link]

SG.hu: [link]

2014. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!