Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kereszteket látok magam...

Kereszteket látok magam körűl, mitől van ez?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok-lány- és 2013-nyarán lettem nagyon istenhivő.

Ebben a pár napban fúra dolgok történnek velem.Ma mondjuk rettentő sokszro jelent meg előttem valami dolgon kereszt,pl. : nadrág,nyaklánc stb.

Kicsit ijesztő,hiszen ma sokszor megjelent ez előttem.


2014. máj. 21. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, mivel naponta kismilló emberrel futhatsz össze, és ha már csak minden 4.-en van valami akkor már azt hiszed veled van valami....

Ne aggódj, csak a figyelem központod kitolódott erre az adott jelkép követésére, és mindenben meglátod. Próbálj meg Spongya Bob-okat keresni, az már rögtön kevésbé lesz látványos.

Nyugodj me szépen, nincs veled semmi gond sem, és nem vagy semmilyen szektás beavatásnak sem a középpontjában.

Légy többet a barátaiddal, akik lekötik a figyelmed.

2014. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez már nagyon beteges. Foglalkozz többet megfogható, reális, normális dolgokkal, és kevesebbet a vallással! Menj társaságba, barátkozz, főzz, bulizz, olvass, túrázz, sportolj, stb.
2014. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy uj varosba koltoztunk,ahol nincs egy baratom sem,es meg a nyelvet sem tudom...

A kereszt egy idore eltunk a szemem elol,de most ismet megjelentek..

2014. jún. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!