Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hörcsög, ex barát, annak a...

Hörcsög, ex barát, annak a nöje, verekedés cigánylányokkal, mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

ma azt álmodtam hogy :

1. a hörcsögöm megfialt és a lyuk alá tette a kezét ,az ujjaival kört formálva ugy estek ki a kölykök.

2. új rokonaim lettek,elmentünk hozzájkuk egy másik városba ahol nem voltam szimpi nekik és meg akartak verni a cigánylányok!de én elvertem öket!

3.egy lepukkant rozzant házba laktam a városon kivül egy szobába az ex barátommal és a mostani nöjével,akikkel nagyon jol megértettük egymást de az exemet "cicának" szolitottam ezért a bnö meg akart verni de az ex szolt hogy örüljön hogy tetöt adtam a fejük felé.


2009. dec. 29. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán akarsz még több hörcsögöt?

Rasszista vagy?

Érzel még valamit az exed iránt, vagy a barátnőjét nem bírod?


Neked kéne tudnod mit jelenthet, mert Te ismered magad a legjobban.

2009. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem lehet komoly : D
2009. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de ,ez teljesen komoly :)

ma azt álmodtam hogy A Labellomat kettétörték és hogy a kutyám a pohárbol ivott :D

2009. dec. 30. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Cigány csajokat csak álmodban versz meg az is biztos, a való életben sokkal keményebbek, nem tudom volt-e már boxod velük. :)
2010. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!