Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek születésnapomra?

Mit vegyek születésnapomra?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem. Ruhákat persze szeretnék de szeretnék valami japán doolgot vagy valami animéset... idegennyelvá mangát nem mert azt úgy sem értem de valami jó lenne valami hasonló amit meg lehet rendelni a neten vagy ilyesmi o^o ötletek? Ls hogy honnan rendelhetném magamnak? A pénzemből meglepném magam valamivel xD

2014. máj. 22. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Tőlem magamnak.. :D

[link] vegyél valami figurát,de figyelmedbe ajánlom,hogy hamarosan itt a névnapom.. Nekem is vehetsz.. :P

2014. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohh ez nagyon jó kis oldal köszönöm *^* amúgy igen ez ilyen tőlem magamnak xD
2014. máj. 24. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tényleg magadnak vesszel dolgokat szűlinapra ?
2014. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen magamnak veszek, nagy dolog ._. Kapok pénzt születésnapomra az emberektől és abból veszek magamnak valamit. Nagymamámat nem fogom arra kérni, hogy menjen vegyen nekem valamit hisz úgy se tudja mit akarnék, de mégis adni akar valamit akkor ad pénz... nagybátyáméktól úgyanúgy... -.- Mennyi idióta hülye ember van :"D
2014. jún. 1. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!