Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Herbál birtoklásért mit kaphatok?

Egy senki. kérdése:

Herbál birtoklásért mit kaphatok?

Figyelt kérdés
1 hónapja rendeltem herbált és elkezdtem terjeszteni, elég jól meglehet élni belőle csak a fülembe jutott, hogy valamelyik ,,r.ohadék" feldobott és állítólag figyelnek a zsaruk, annyit tudok csak akkor vagyok nagy bajban ha tetten érnek az eladásnál. Viszont mi van akkor ha házkutatásnál találják meg??

2014. máj. 23. 00:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként bunkó válaszokat nem kérek azért csinálom, hogy rendesen el tudjam látni a gyerekem, mellette dolgozok és én NEM HASZNÁLOM!!!
2014. máj. 23. 00:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor, elkezdenek nyomozni, hogy árultad e, vagy csak birtokoltad. Ha kiderül hogy árultad, jó sok évre bevarrnak.
2014. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha biztonságosabban kell nagyobb összeg, szerezz valakit, akitől te jó áron tudod beszerezni, és te pedig azt kezded el szórni drágábban. Ismerősöm elél már 15 éve így, jó körülmények között, de ők nem herbálba utaznak.
2014. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta egy ismerősöm aki keményebb cuccokban utazik, hogy addig úgy sem tudnak mit kezdeni velem amíg tetten nem érnek. Ő nála már találtak házkutatásnál keményebb dolgokat is mégis kint van méég tárgyalása sem volt. Azt mondta ha nálam megtalálják annyit mondjak, hogy ,,dísznek" van és kész.
2014. máj. 23. 07:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, nem tudnak mit kezdeni amíg nem találják meg, figyelni nem fognak 24/7. Haverodnak is igaza lehet, nekem is találtak egy ismerősnél spurit a házkutatásnál, és semmit se kapott, de egy másik ismerősöm meg lecsukták árulásért. Kérdés hogy te ilyen szerencsés e lennél, mivel van egy gyereked, ne kockáztasd be hogy megtalálják nálad.
2014. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha "C" listás lecsuknak (pl jwh), akkor olyan mint ha heroint árulnál.

NAV is rád szállhat, mert gondolom nem adsz számlát :D

Ne izgulj Al Capone is adócsalás mit ült.

2014. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Garantálták, hogy nem C listás.
2014. máj. 25. 06:59
 8/8 anonim válasza:
46%

IP címét rögzítettük.

BRFK

2014. aug. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!