Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok videot linkelt amiben...

Tudtok videot linkelt amiben elmagyarazzak hogy kell Pokert jatszani? (TExas HOld'em, es magyarul)

Figyelt kérdés
a kez erossegeket mar tudom, de olyat nem talaltam sehol ahol elmondjak hogy kell jatszani. Csak a versenytipusokat mutattak..De nem magyaraztak el hogy mi az a nagyvak,kisvak a jatekmenetet stb..
2014. máj. 23. 20:00
 1/2 szántóvető ***** válasza:

szerintem kezdj el játszani és majd belejösz,nem bonyolult.

van az osztó,tőle balra a kis vak,mellette a nagy vak.nekik kötelező egy előre meghatározott tétet betenni.ezek minden körben változnak,eggyel jobbra tolódnak.flop,turn,river,ezeket biztosan ismered.

ez a progi jó lesz gyakorlásnak,be tudod gyakorolni az alapokat.ha megvannak az alapok akkor a neten találsz taktikákat meg stratégiákat,sok sikert.

[link]

2014. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:

bocs meghüjült a keresőm:

[link]

2014. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!