Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy jó állapotú 80-as MTZ-t...

Egy jó állapotú 80-as MTZ-t vegyek vagy egy viseltesebb 82-est? Mit választanátok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 21:01
 1/4 anonim válasza:
én a jó állapotú 80-ast venném de csak PANORÁMA FÜLKÉSET, és 82-est meg egyszerűen lehet belőle csinálni mert csak egy segéd első hajtást kell bele tenni meg amivel meghajtod (nem tudom a pontos nevét) és milyen munkára lesz használva ??
2014. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82-est.
2014. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"és 82-est meg egyszerűen lehet belőle csinálni mert csak egy segéd első hajtást kell bele tenni meg amivel meghajtod (nem tudom a pontos nevét) és milyen munkára lesz használva ??"


Ugye tudod, hogy az min. fél milla (híd, osztómű, kardán, közbenső támasz pl.)? És itt nem új hídról van szó még ráadásul.

Ehhez még jön a típusmódosítás, átalakítási engedély ha jól tudom kell, és akkor már ott van árban, mint ha venne egy gyárilag segédhajtásost.....


Szóval mindegy, hogy utólag van hajtott elsőhíd alárakva, vagy egy viseltesebben javítva valami esetleg, kb. ugyanaz, de inkább a 82-es az ésszerűbb megoldás, annyira szar csak nincs, hogy kapásból fél millát rá kelljen költeni, mint elsőhajtást venni 80-as alá.

2014. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kedves utolsó hát az is igaz de így kép hiánya nélkül elég nehéz eldönteni mert 80-ast kapsz 800.000-ért ami eléggé jó állapotú 82-est meg 1.500.000ft ami normálisabb
2014. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!