Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakik valaki olyan házban,...

Lakik valaki olyan házban, ahol a feje fölött ablak van és látja a csillagokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen erzés, mert én félnék olyan helyt aludni. Látnék egy meteort vagy valami megmagyarázhatatlan jelenséget, vagy ufót, szörnyet halnék.
2014. máj. 23. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Rákerestem hogy néz ki:

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha nem lehet eltakarni(elé húzni valamit) akkor én inkább azon aggódnék, hogy mi lesz ha nyáron,ha feljön a nap...kb mint egy üvegház :/

Ha meg délig alszol és nem használsz naptejet lefekvés előtt igen megszívtad xD

Meteor: itt gondolom hullócsillagokra gondolsz, szerintem abban semmi ijesztő nincs. Egyébként nyáron előszeretettel szoktam kimenni este és nézni őket, ilyentéren a ház előnyös. Én még nagy villámláskor nem aludnék olyan szívesen :D

Amúgy lényegében akkor bármikor láthatsz "megmagyarázhatatlan jelenséget, vagy ufót", amikor a szabadban tartózkodsz. De nem valószínű, hogy látni fogsz :D Maximum csak nem tudod, hogy mi az, de ha utánanézel lehet rájössz :)

2014. máj. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, köszi a képeket. Mindegyik tetszik. Nappal tényleg szép. Este azért csak félnék ott aludni:-). Második válaszoló, neked is köszi a választ. Nekem is tetszenek a csillagok, de azért kicsit bennem van a félelem, nehogy lássak valamit. Nappal a felhőket szivesen nézegetném. A kánikulának viszont nem örülnék. A villámokat azt megnézném vagy az esőt. Vagány lehet. Csak nehogy jégeső legyen:-)
2014. máj. 24. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!