Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtubon találtam a videót...

Youtubon találtam a videót VIOLETTÁVAL KAPCSOLATOS megtudná valaki mondani h mi ez? A 3. évad szereplői? Csakmert ebben benne van TOMAS és nagyon sokan azt mondják h nem lesz benne, meg ez tuti nem összevágás!

Figyelt kérdés
itt a videó : http://www.youtube.com/watch?v=KwVKT5V5k5A

2014. máj. 24. 13:27
 1/6 encike3000 válasza:
szia! ezt valaki csinálta meg mert a harmadik évadot csak most forgatják. és tomas lehet hogy benne lesz de diego biztos hogy nem!meg hogy lenne benne demi lovato meg selena gomez? ők nem argentínok sem spanyolok.
2014. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt:) de miért ne lehetne benne selena gomez meg demi lovato a 2. Évadban is benne van Bridget Mendler ő se Argentín
2014. máj. 25. 13:05
 3/6 anonim válasza:
én csak demi lovatoról tudok
2014. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 encike3000 válasza:
igen de brigit csak egy részben van benne és mégsem tették bele a főcímdalba
2014. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Demi lovato benne lesz !!!!!! Tatyana néven :))))
2014. jún. 22. 11:19
 6/6 anonim válasza:
Július 20-án kezdték el Spanyolországban a Violetta 3-t játszani. Nem lesz benne Pablo Espinosa, és Valeria Baroni sem.
2014. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!