Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány hang a zongorámon...

Néhány hang a zongorámon "zúg", mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Néhány napja arra lettem figyelmes, hogy a zongorámon (igazából pianinó) néhány hang és hangok kombinációja erős zúgást vált ki. Nem tudom pontosan leírni, hogy hogyan is hangozhat ez a zúgás, de olyan, mintha valami hozzáérne. Pl.: akinek van gitárja és ha mgependít egy húrt és a körmét lassan hozzáérinti a húrhoz, olyasmi hangot ad ki, de nem az összes, csak néhány hang. Remélem könnyen orvosolható ez a probléma és nem kell valami hangszerészt hívni, aki drágán megcsinálja.

2014. máj. 24. 16:10
 1/3 Vas Vince válasza:
Nekem egy hangolás megoldotta a problémát, de az sajnos nem olcsó.
2014. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen már tervben van, hogy majd hívok egy zongora hangolót, aki így nagyjából rendbe teszi/átnézi a dolgokat, hogy minden rendben van-e, meg behangolja, mert már egy 10 éve biztos nem volt behangolva, szóval ráfér. És remélem, hogy a hangolástól helyrejönnek a hangok, mert nincs kedvem egy vagyont fizetni :/
2014. máj. 27. 01:58
 3/3 Vas Vince válasza:
Nekünk három évente van hangolva, úgyhogy biztos hogy segíteni fog.
2014. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!