Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata textil filcekkel? Szeretnék egyedi pólót készíteni ajándékba Elég sokfélét láttam belőlük, az áruk is nagyon eltérő, véleményt pedig egyiknél sem találtam. Textilfestékkel már próbálkoztam korábban, de az nem volt tartós.

Figyelt kérdés

Ilyeneket találtam:


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. máj. 24. 18:02
 1/5 anonim válasza:
Egyes textilfilcek kijönnek a mosásban, tehát jobbat kell venni amilyen nekem van az még nem jött ki. De kézzel kell kimosni azt az adott pólót amire ilyennel írsz/rajzolsz mert úgy kisebb az esélye, hogy kijön. Vagy elmész egy pólókészítős izéhoz (Székesfehérváron a Tesco-ban van ilyen) és ott csináltathatsz kedvedre pólókat.
2014. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

még az utóbbi válaszomhoz nem írtam oda de ez a jó mármint ez nem jött le a mosásban, a legelső lejött (mert volt olyanom is...), a többit nem ismerem nagyon de mint mondtam a második link jó!

2014. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, pont az lenne a lényeg, hogy saját kezűleg készüljön el az ajándék, így a pólónyomtatást kilőttem! :)


A 2. linken található mennyire kiadós? Nem szárad be vagy ilyesmi? Van ezeknek szavatossága? (Mert a textilfestéknek van, meg is jártam vele... )

2014. máj. 25. 17:46
 4/5 anonim válasza:
Nekem már 6 éve megvan és tök jó még mindig
2014. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

én egy helyen vettem már, több polót is készítettem vele, és elég tartós, ma is viseljük.

[link]

2014. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!