Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vilu+Diego, Naty+Maxi, Ludmi+...

Vilu+Diego, Naty+Maxi, Ludmi+ Frederico mikor lesznek együtt?

Figyelt kérdés
A Violettában 2014. 05. 26-án hanyadik résznél tartunk? Natynak mikor vagyis hanyadik részen törik el a lába? Naty és Maxi hanyadik részben csókolják meg egymást? A 2. évadot adják nyáron vagy csak szeptemberben? Köszi a választ előre!

2014. máj. 24. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Violetta és Diego, Fede és Ludmilla a 2. évadban jönnek össze Naty és Maxi azt hiszem még az 1. évad végén de a 2. ban ők is biztos együtt lesznek
2014. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26. án hétfőn vagyis holnap lesz délután 18:05 kor a 76. rész és pénteken lesz vége az első évadnak. a 2.at elvileg szeptember 22. én kezdik el. szerintem Maxi és Naty a 2. évadban fognap csókolózni, de nem tudom ogy mikor törik el a lába nem hallottam ilyesmit.
2014. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 encike3000 válasza:

26.-án a 76. rész lessz!

vilu és diego a második évad 20-25. részekben valamelyikben jön össze. naty és maxi a második évad legvégén jön össze. ludmi és FEDErico a második évad legvégén jön össze ( ők is)

2014. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ebben a videóban van eltörve neki: https://www.youtube.com/watch?v=6hCdht-wnoU
2014. máj. 25. 13:43
 5/5 anonim válasza:
Nem tudjatok h meg kik lesznek egy pár ?
2014. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!