Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néztem egy csomó helyen h...

Néztem egy csomó helyen h fent vn e már a New Moon, de csak úgy van fent h külön kell töltögetni a feliratot meg elcsúszik a felirat a jelenettől. Mikor lesz fent felirattal együtt h ne kelljen külön töltögetni? Meg magyarul fent lesz valaha?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, de mit kapok érte? XD


[link] Tessék :)Nem kell töltögetni. De ha olyan neted van mint nekem, akkor várj előtte pár percet, hozz be enni vagy valami, addig tölt, és nem fog akadozni :)

2009. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs feliratos,de egybe van nagyjából. (Még nincs szinkronosan, ha jól tudom, majd február március környékén lesz, de ebben nem vagyok biztos.)
2009. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*N előző(ek) voltam (álmosanXD)
2009. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem tom mit kapnál? :D
2009. dec. 30. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Könyvet :) Amit nem sikerült karácsonyra :( Vagy repülőjegyet Olaszországba, vissza már nem kell :D De elég egy köszi is ;) Pussz


20/L

2009. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D

Köszi.

2009. dec. 30. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!