Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen bővítményt vagy program...

Milyen bővítményt vagy programot (nem tudom mi van hozzá) lehet használni Facebookhoz, amivel megfigyelhetem azt, hogy ki/hányan nézi az adatlapom, ki nézi meg vagy tölti le a képeim, illetve bármi ehhez hasonló. Van ilyen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Aki mást mond, hazudik. Nincs, nem volt és - valószínűleg - nem is lesz ilyen.


Ha valaki azt mondja, van, tölts le ezt vagy azt, hazudik. Vírust vagy egyéb kártékony dolgot akar letöltetni veled.


Ha nem valaki, hanem egy weboldal ajánl ilyet, akkor is. Ha jól néz ki, akkor is.

2014. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nincs ilyen program, a Facebook rendszerén belül egy alkalmazás nem tud erről információt kinyerni a rendszerből, a Facebook erre nem ad lehetőséget, méghozzá szándékosan nem ad. Komoly adatvédelmi aggályok vannak ezzel szemben. A Facebook alapvetően csak olyan információt ad át másnak rólad, amit kimondottan, tevőlegesen te osztasz meg másokkal. Szintén biztosít bizonyos szintig lehetőséget arra is, hogy korrigálj véletlenül elkövetett tevékenységet. Pl. egy félrekattintásból eredő lájkot vissza lehet vonni. Bizonyos esetekben ez részben azért sérül, pl. egy csoportban láthatod, hogy kik látták a bejegyzést, de a csoporthoz való csatlakozással kvázi vállaltad ezt a dolgot.


De azt, hogy ki nézte meg az adatlapod, azt biztos, hogy jó ideig nem fogja kiadni a Facebook, egyrészt azért, mert csak problémák forrása. Lásd más közösségi oldalakon a „mit nézegeted az adatlapon, húzzál a nyádba, stb…” jellegű megnyilvánulásokat. Másrészt már csak azért sem, mert nincs releváns információtartalma. Mikor az adatlapodat nézem, akkor nem feltétlenül téged nézlek. Lehet, hogy beidéztél egy cikket, amiről rémlik, hogy te linkelted, lájkoltad, és arra vagyok kíváncsi. Vagy csak simán félrekattintottam. Vagy keresek valakit, akiről tudom, hogy neked is ismerősöd. Szóval az, hogy valaki megnézi az adatlapodat, az nem feltétlenül azért teszi, mert kimondottan rád kíváncsi, de mindenki ezt feltételezné. Szóval ha lenne ilyen funkció, azt úgyis csak félreértené mindenki.

2014. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egyetértek veletek. :)
2014. máj. 26. 16:20
 4/4 anonim válasza:
én amondó vagyok, hogy mindenre van megoldás csak k..va nehéz megtalálni rájönni stb...
2016. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!