Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha estis tagozatra járnék...

Ha estis tagozatra járnék OKJ-s képzésen akkor járna családi pótlék? Vagy csak a nappalisoknak jár? A korhatáros dolgokat ismerem, csak ezt a nappali-esti-levelező dolgot nem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 11:12
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Esti tagozat azt jelenti, hogy hétvégén van tanítás. Nálunk péntek délután szombaton egész nap volt. Sajnos így nem jár utánad a családi pótlék, mert azt csak nappali tagozatra adják. Legalábbis mikor én jártam okj-re még így volt.

Remélem segítettem!

2009. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
* bocsi: péntek ÉS szombat :D
2009. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták, hogy az nem számít, hogy napapli, vagy esti, hanem az, hogy közoktatás-e, vagy sem (magyarul, ha középiskola indítja a képzést, akkor jár, ha főiskola/egyetem, vagy más képzőközpont, akkor nem) Feltéve, ha a tanuló nem rendelkezik rtendszeres jövedelemmel. (ha van rendszeres jövedelme, akkor nem jár)

Itt amúgy esti képzész hirdet, és kedd meg szerda délután van tanítás.

2009. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Estin nem biztos, h

szombaton van oktatás

2018. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!