Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unokabátyámnak ballagásra jó...

Unokabátyámnak ballagásra jó ötlet vénusz légycsapóját adni?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a ballagás és a 8.o-os unokabátyám ballag.Én 7.-es vagyok és lányszemmel szeretnék növényt adni neki.Igazából ritkán beszélgetünk de akkor jót hülyülünk(pedig 1 azon suli XD).Na szóval:gondolkozom neki ballagásra 1 Vénusz légycsapóján.Nem hiszem hogy a hagyományos vörös rózsa,...stb. igazán őt fejezi ki(meg úgy is 1 rakatnyit kap majd másoktól)ezért gondoltam a vénuszra.Valahogy olyan jópofa növények és a személyiségük (ha lehet 1 növénynek egyálltalán)hasonlít az uncsitesóméra.Szerintetek jó ötlet vagy sem?Hideg meleg jöhet.

2014. máj. 27. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlom, mert nehéz életben tartani. De tényleg jópofa, és hátha csak én voltam a béna vele.. :D
2014. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!