Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tescoról?

Mi a véleményetek a Tescoról?

Figyelt kérdés

Meg vagytok-e elégedve vele? Szoktatok-e vagy szerettek-e oda járni vásárolni? Volt-e már valami problémátok az Áruházzal kapcsolatosan?


Én mostanában nem szívesen megyek oda, mert néhányszor már nem úgy szolgáltak ki ahogyan elvárható. Kaptam már félig romlott felvágottat is, és volt nem voltak túl udvariasak az eladók sem.

Kíváncsi lennék mások tapasztalataira és véleményére is! :)


2014. máj. 27. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha nincs más nyitva, nem szeretek tescoba vásárolni főleg hogy már dolgoztam is ott diákmunkán :)

Mindig hátulról veszem a hosszabb szav. idejű dolgokat, azzal még nem volt gondom de többször előfordult hogy a pénztárnál már nem annyiba került mint amennyi ki volt írva

2014. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ritkán megyek, mert drága. Húst, felvágottat sosem vennék ott. Az akciósan kirakott termékek sokszor magasabb áron vannak, mint egyébként, tehát ezeket el kell kerülni vagy össze kell hasonlítani! Sokszor nem annyi az annyi, ez is igaz, ahogy az előttem válaszoló írta. Szerintem lehúzósak, tipikus példája annak, hogyan veszik hülyére a vásárlókat a multik. Ruhaneműt, pelenkát jókat lehet venni akciósan, ez talán az egyetlen vonzó bennük.
2014. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!