Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni az Assassin's Creed II-t?

Figyelt kérdés
Cd Galaxisról beszereztem az AC2-t és Brotherhoodot, de mikor elkezdem feltelepíteni a játékot, el se indítja azt a zöld vonalat. Esetleg a videokártyával van baj: NVIDIA GeForce Gt 630?

2014. máj. 28. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ennél írd le részletesebben hogy mi zajlik. Rámész az installálásra, utána?

Egyébként ha eredeti, akkor (ha jól tudom) UPlay kódot kapsz. Igazam van? Akkor elég annyit tenned, hogy letöltöd az Uplay-t az ubisoft honlapjáról (google-n keress rá), csinálsz egy accountot (szigorúan jegyezd meg a felhasználó neved, és jelszavad, akár írd bele a játék kisfüzetébe) és erre az acc-ra fogod aktiválni a játékot a kóddal. Ha lemezről rakod fel, akkor is.

2014. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. A második részre az van írva: Ubisoft Exclusive, de a Brotherhoodra nem. Egyébként, az első is megvan, azt viszi.

Amúgy Installás után mindent kiválasztottam (nyelv, elfogadom stb.), utána megjelenik az a "szalag", de csak az eleje zöldül be.

2014. máj. 28. 14:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos így is ugyanaz történik
2014. máj. 28. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha Uplayről leszeded, akkor sem halad tovább?


Na akkor: Vírusírtó kikapcs, tűzfal kikapcs, és nézd meg hogy tovább halad e.


Milyen OP rendszered van?

2014. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy utólag szólok, végül sikerült. Nehezen, de beindult. Köszi.
2014. máj. 29. 15:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy, Win7-em van.
2014. máj. 29. 15:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendben, örülök! Jó játékot hozzá!
2014. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Brotherhoodal más a helyzet. Azt nem viszi, pedig kikapcsoltam a vírusirtót és a tűzfalat is.
2014. jún. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!